Ved til bålkosen?

Miljødirektoratet har produsert en film som får oss til å trekke på smilebåndet – og sette oss på sporet av hva vi bør være bevisst når vi ferdes i naturen – og kanskje spesielt i Norges nasjonalparker. Litt ved til bålkosen er jo greit å finne – ikke sant?

Hvis du ikke har med deg ved i sekken når du går tur med planer om bålbrenning, er det ikke alltid like lett å finne godt brensel rett ved bålplassen – selv om skogen er full av trær.

Raet nasjonalpark logo
[fusion_widget_area name=»avada-custom-sidebar-menywidget» title_size=»» title_color=»» hue=»» saturation=»» lightness=»» alpha=»» background_color=»» padding_top=»» padding_right=»» padding_bottom=»» padding_left=»» margin_top=»» margin_right=»» margin_bottom=»» margin_left=»» hide_on_mobile=»small-visibility,medium-visibility,large-visibility» class=»» id=»» /]